Golfista Jason Day tvrdí Don ocenenie austrálskej športové

Golfová hviezda Jason Day získala cenu austrálskych športov The Don, dva mesiace po tom, čo vyhlasuje svoj prvý hlavný titul.

Deň bol ocenený na každoročných oceneniach športovej slávy Austrálie Hall of Fame a indukčnej večere v stredu večer v Melbourne. V noci sa tiež zúčastnilo osem indukcií do sály slávy.

Deň je druhý hráč za tri roky, ktorý získal cenu The Don, ktorá vyznamenala austrálskeho športovca, ktorý najviac inšpiroval národ za posledných 12 mesiacov. Adam Scott bol prvým golfistom, ktorý vyhral The Don v roku 2013. Mick Fanning a Jarryd Hayne spomedzi tých, ktorí boli nominovaní za športové ocenenie. Den získal americký titul PGA s rekordným skóre 20-pod-par.O dva mesiace skôr, 27-ročný sa zrútil s útokom závratov počas US Open, ale zotavil sa podeliť o vedenie po treťom kole a dokončiť štvrtý.

Day nemohol zúčastniť, keď je v Spojené štáty na narodenie svojho druhého dieťaťa.Jeho matka Dening prijala ocenenie v mene dňa.

“Taký skvelý rok, ako to dokázať, že to môžem odmietnuť cenou The Don, mi padá do pamäti ako jeden z najlepších rokov, Vôbec som nemal, “povedal Day vo videu.” Teším sa na to, že sa v takýchto rokoch dúfam, že sa bude opakovať alebo zlepšovať, a naozaj sa snažím zastupovať nielen mňa, ale aj golf a golf V Austrálii a tiež austrálskej krajiny po celom svete, čo najlepšie môžem.

“Rád by som zablahoželal ostatným 11 kandidátom – čo je fantastický rok, ktorý mali.Celú cestu z Socceroos do Mick Fanning dierovanie krvavú žraloka do tváre, bolo to úžasný rok pre všetkých 11 ďalších kandidátov na. “

pôvodných 12 nominácií bola zúžená na deň, surferi Mick Fanning a Julian Wilson, track cycling legenda Anna Meares a NFL previesť Jarryd Hayne.

Fanning a Wilson vyhral ducha športového ocenení po dramatickom útoku žraloka počas svojho finále v Južnej Afrike. Fanning stlačil žraloka sa ho zrazil jeho rady a Wilson pádloval cez aby zistil, či by mohol pomôcť.

www.stavky-home.com/