Intenzivní zimní dovolená pro děti tak důležitý

Intenzivní zimní dovolená pro děti stejně důležité, jako letní. Pokud si myslíte, že návrhy na dětského odpočinku v zimě ne, to je mylná představa. A i když je zimní dovolená na čas mnohem kratší letní, návrhy, jak je lze zajímavě strávit dost. A zimní tématikou tábor – možnost najít si nové hobby, a hobby pro dítě.

Jak lze zjistit, že dítě je schopen se k něčemu a to něco to dělá – jen experimentální cestou, tj. dát mu možnost zapojit se do různých aktivit a podívat se na výsledky.

Pro dítě účast v zimní počítačovém táboře – a to je možnost si vyzkoušet schopnosti výpočetní techniky a vědy, jakož i zábavné trávit čas zimní dovolené a vytáhnout počítačovou gramotnost.

Například, v zimě v počítačovém táboře kluci 7-15 let seznámí se světem počítačů a nových technologií.

V táboře pro děti stráví chystáte se na cestu:

– Fotografické;

– Robotika;

– Programování her a web design;

– 3D design,

– Game-design.

Program zimního tábora je dost plná, a pozitivní emoce, kluci jsou zaručeny. Posílat děti na tábor neznamená, že děti po celou dobu budou věnovat jak ve škole a pořádat kurzy za .

Oni se seznámí se základy fotografování a kompozice během vyučování v . Dozví se o funkce digitální fotografie a práce s digitální technikou. Kluci naučí zpracovávat snímky a budou moci vytvářet zábavné koláže.

Při cvičení v laboratoři robotiky děti se učí o principech práce robotů, jejich možnostech a naučí ovládat a programovat akce robotů pomocí speciálních programů.

Ve třídách na vytváření počítačových her, kluci se učí o tom, jak se vyvíjejí a vytvářejí známé počítačové hry. Učitelé mluví o technologiích, které umožní samostatně vytvořit hru, a se podělí o tipy a tajemství vývojáři z herního průmyslu.

Chystáte se na 3D grafice velmi vám kluci v modelování a vytváření postav počítačových her.

Během vyučování na web design a programování skupiny budou pracovat na vytvoření webové stránky a dozvíte se o pravidlech pro vytvoření dobrého webu (návrh, navigace, použitelnost pro uživatele).

Dovolená v zimní tábor pro děti – to je:

– Dobrý odpočinek;

– Nové datování;

– Zajímavá komunikace;

– Znalosti a dovednosti práce s technologiemi.

Tématický zimní tábor Akademie KROK Dněpr – dobrá příležitost pro kluky najít nové hobby, a vyzkoušet své schopnosti v oboru počítačových věd, stejně jako trávit čas s přínosem.
Sponzor: Banaby.cz – sklad nábytku