K čemu může vést takového svazku ve skupině batolata a předškoláky?

Samozřejmě, že první rána je kladen na sebehodnocení těch dívek, kteří nejsou schopni stát se princeznami. U stálých představitelů se objeví možnost cítit lépe než ostatní, není uvedení pro to žádné úsilí. Její krásně rodiče, a jde to ve zvyku. A pokud z nějakého důvodu narušen, požadovaný sled událostí, je to malá princezna zapouští do řešení všechny “zbraně” – slzy, požadavky a rozmary, nelibost, výtka, stížnost. Navíc, často toto chování se změní zpět do normálu.

Druhá kategorie dívek, kteří jsou nuceni většinu času zůstat v roli sluhy a , cítí svou neschopnost a méněcennost. Oni jsou horší než ostatní, protože je maminky dělají jim ráno krásných účesů, nebudou kupovat nové šaty. Do popředí vystupuje ne osobnost dítěte, a externí data. Dítě nemůže udělat nic, aby se vymanily z role služebníka. To ještě více dělá něco znamená a deprimuje. Začne hledat vinu, a provinile, zpravidla rodiče, protože jsou chudí nebo jsou příliš zaneprázdněni a nemají čas tkát, dcery krásné copánky. Takže se rýsuje konflikt mezi dítětem a rodiči, který se později může přerůst v závažný problém.

Určitě se objeví třetí kategorie dívky, která se “ven hry”. Budou hrát sami nebo pojď hrát pro mladé kluky, že způsobí úzkost u pedagogické pracovníky. Je to přirozené, protože dítě krab vyjde z kruhu společnou komunikaci, a to později může vést k problému s .
Ať je to možné, přenos hry do reality?

Odpověď je kladná. Malá princezna a pokračuje ve hře domova, a to zejména, pokud pro to má všechny atributy: pokoj pro princezny, postýlka jak u princezny, kosmetika, hračky – to vše připomíná pohádkový domeček.

Špatně, zda to? Možná že ne, pokud zároveň nebudete dodržovat, protože holčička rozmary, ale často princezny a začnou určovat babičky, bratřím a sestrám, rodičům; odmítnout provedení dožádání, vyžadují zvýšenou pozornost k sobě. Nepodmíněné, vše nevratně kazí charakter. S věkem kukla může proměnit v a dudlík, pro který svět věcí bude důležitější světa emocí a pocitů.
Jak se zkazit charakter holčičku a uložit hru?

Nicméně, nikdo nemůže zakazovat dívkám vůbec hrát na princezny. Jsou na sebe tento obraz, učí se ženství, získat první představy o kráse, bez nichž je nemožné harmonický rozvoj osobnosti. Hlavní věc – je správně uspořádat hru na princezny. A to byste už sami rodiče.

Sponzory: Obchod, který má ve své nabídce výrobků, jako jsou shopu zde a velmi dobrá kvalita – koupit více a levná cvaknutí