Kansas City Royals zúfalo zúfalé Blue Jays, aby sa dostali do vedenia 2-0

Ryan Goins videl lenivý fly opustiť Ben Zobrist jeho pálku a začal prenasledovať z druhej základni. Jose Bautista videl to isté z pravého poľa a rozbehol sa po lopte.

Žiadny z Blue Jays likvidácii chytať ho.

A zdanlivo istý von premenil hit, keď lopta upadol do začínajúcich Kansas City s piatimi behu zhromaždenie proti Davidovi Cena v siedmej smene v sobotu.Royals valcované zvyšok cesty k víťazstvu 6-3 nad Toronte a vedenie 2-0 v seriáli majstrovstiev AL.

“Dal som svoju rukavicu hore a do značnej miery sa riekol: Ja m bude robiť túto hru, ‘a potom som neurobil hru, “vysvetlil Goins,, takže je to na mne.’

Luke Hochevar zahýbal z jám, aby Kansas City v hre a Danny Duffy andKelvin Herrera dostal loptu do užšej Wade Davis, ktorý musel prežiť roztrasene deviaty zachovať vyhrať.

Davis vzdal leadoff jeden a šiel pinch-hitter Cliff Pennington, ale vrátil udrieť leadoff muž Ben Revere a MVP kandidáta Josh Donaldson.Jose Bautista potom lietal z doprava dať Davis svoj tretí postseason uložiť a Royals ďalšie postseason comeback vyhrať.

“Naši chlapci sa nikdy skončiť,” povedal manažér Royals Ned Yost. “Stále ide.”

Aj keď vyzerali vyložene hlúpe mláti v cena je ihriskách – kým ten lenivý fly ball by Zobrist všetko zmenilo. Oni pokračovali reťazca dohromady štyri single a dvojitou ich go-ahead smeny, stále beží vyrábajúce hity z Gordon, Eric Hosmerovým Mike Moustakasand Alex Rios, spolu s RBI groundout od Kendrys Morales.

bol to monumentálne kolaps o cenovej, ktorý mal na jednom mieste zaznamenaný 18 rovný outs.Padol na 0-7 v siedmich štartov postseason, vrátane straty do Texasu v ich AL Division Series.

“Vzdal som sa hitmi v nevhodnú dobu,” povedal. “Cítil som sa dobre. Je to veľmi rozkúskovaný tím. Dali loptu v hre. Oni pokračovali bojovať. Je to jednoducho ťažké straty “

Zatiaľ panujúcej champs AL vyhrali deväť rovné ALCS hry datovať ich pamätné sedem séria hry proti Torontu v roku 1985 -. Rok oni vyhrali ich jediný World Series. Záznam je 10 rovný víťazstvo stanovené Baltimore v roku 1970 a `80s.

Teraz, Blue Jays hlavu domov Game 3 v pondelok v noci v zúfalej ťažkosti.Všetci ale tri z predchádzajúcich 25 tímov, aby sa vedenie 2-0 v best-of-sedem éra vyhrali sériu. – aj keď Toronto urobil rally z rovnakého otvoru poraziť Rangers v piatich hrách v divízii kole

“sme tu už skôr,” povedal shortstop Troy Tulowitzki, “ale to nie je miesto, chceme byť.”

pre väčšinu popoludní, Blue Jays boli presne kde chceli byť.

Goins išiel v behu off Ventura v tretej lámať 18-smena bezgólovú sériu od Royals džbánov.Edwin Encarnacion a Troy Tulowitzki pridané do vedenia v šiestej.

A ako cena sa rozdeľovať lineup, 3-0 výhoda sa zdala byť dosť.

Jediný zlý pitch hodil prvých šesť smena bola jeho prvá, ktorý Alcides Escobar tresol po leadoff singlu. Cena hodil prvým stúpaním štrajku až 12 z 14 cesta na jednom mieste, a vyrazil na stranu v šiestej smene, takže žiadny náznak, že sa chystá zrúti.

“Jednoducho sme potrebovali chytiť prestávku, “povedal Moustakas. “Cena hádzal loptu neuveriteľné. Máme skorú hit a on bol druh križovanie.Len sme potrebovali nájsť spôsob, ako dostať bežca na základni, takže sme mohli robiť to, čo môžeme, držať líniu v pohybe. “

Chybou bolo, keď Zobrist poslal popup do plytkej pravom poli začať siedmy a Goins dal sa do prenasledovania z druhej základni a Bautista z pravého poľa. Obaja likvidáciu ho nechal spadnúť na jediný, a prvýkrát všetkým hra, výpredaj dav na Kauffman Stadium začala miešať

Na otázku, či mu tá chyba ovplyvnila, Cena odpovedal: “. Nie psychicky, no , Rozhodne nie. “

Lorenzo Cain nasledoval s čistým jediný predĺžiť jeho postseason hit pruh na 11 hier, zodpovedajúci záznam povolenie. Hosmer je jediný dostal Royals na palube, a Morales pridaný RBI groundout do stredu, predtým, než Moustakas prišiel.V prepade 2-pre-25 ° C a bez RBI tohto playoffs, on vytiahol viazanie dvoch až pravom poli nastaviť davu 40,357 do šialenstva.

Gordon double dal Kansas City do vedenia. Rios pridal ďalší singel z odľahčovacie Aaron Sanchez zavrieť knihu o cene, ktorá bola dinged pre všetkých päť behov v jednom katastrofálnom smene.

V poslednej dobe dovolil päť behov v smene bol máj 8. Súper :. Kansas City

Royals připíchnutý na inom odtekať do odľahčovacieho zboru Toronto v ôsmej, ale to bolo sotva nutné. Kansas City vlastné shutdown lapač robil istý, že vedenie by vstať.

“Musíš získať výhru pod pás,” povedal modrej sojky manažér John Gibbons. “Nebude to jednoduché, o tom niet pochýb.Ale dostanete jednu výhru z cesty sa môže obrátiť veci okolo v zhone. “