Mluví Koně: Nejlepší sázky ze soboty a navíc všechny nejnovější závodní zprávy

Ze středu poslední sezóně, to vyřešit stoupl ratingy, vstřelil v Punchestown a Leopardstownu před spuštěním na druhém místě v hrabství Hurdle, když pouze mimořádná Wicklow Brave dostal od něj. Skončil těsně před Quick Jack a Max Dynamite kdo pokračoval obsadit první dvě místa v letošní letní Galway Mezní.

Max Dynamite od té doby runner-up v Melbourne Cup. Rychlý Jack byl třetí v Cesarewitch. Mezitím Semper Medici, šestý v kraji, byl naposledy viděn běží na druhém místě v Cheltenham International.

to vyřešit sám pokračoval vyhrát hodnotnou soutěž na Punchestown festivalu a já cítím, že by Bet365-Klikněte zde měl zůstat velmi konkurenceschopné z jeho revidované značka.Tak proč je k dispozici na double-figurálních kurzy?

No, je to jeho sezónní znovuobjevení a snad bude lepší pro něj, i když si myslím, že je možnost zohledněny v ceně, a ještě něco navíc.


Možná, že trh sázení je také odradit tím, že je ve vlastnictví JP McManus, jejíž hlavní žokej, Barry Geraghty, jezdí jeden ze McManus se ostatní koně ve stejném závodě, Waxies Dargle.

Ale McManus Bet365-Vyzvednout bonus má vyhrál mnoho handicap s jinou než jeho zdánlivé první řetězec, přirozený důsledek vlastnit tolik koně. Třídit It Out je třeba jel Mark Walsh, který vyhrál na něj dvakrát, zatímco Geraghty nebylo nikdy na něj na veřejnosti.

Sternrubin nabízí mnohem více, ale dělat všechno bude těžký úkol v tomto soutěž.Některé plán by měl být lepší kondici, než na své objevení, i když to je jen čtrnáct dní od chvíle, kdy vystřihnout dost znepokojivě na Sandown a on by mohl být nejlépe opět sledoval.

Noble Inn se obávali nejvíce. Od Willie Mullins dvoře, vyhrál s takovou lehkostí v Clonmel minule, že by mohl být ještě dlouhá cesta před svým revidované hodnoty.

Bet365-Registrace zdarma