Pięć kroków do zwycięstwa

W meczach eliminacji do zwycięzcy grupy C (im powinna być Rosja) będzie gra z drugą drużyną grupy D, gdzie awans do ćwierćfinału testować Włochy, Azerbejdżan i Czechy. Wszystkie trzy zespoły, w tym Włochy – aktualny mistrz Europy, w zęby krajowych . Jeśli turniej obejdzie się bez sensacji, to w półfinale Rosji oczekują europejscy brazylijczycy – Portugalia – ze swoim mini-piłki nożnej . A tam już nie za górami i finał z Hiszpanią. “Czerwona furia” nie spotkać na drodze rosjan wcześniej finałowej walki, jeśli nie pozwoli na wystrzelenie w drugim meczu grupowym Euro 2016 przeciwko Ukrainie.

“Obecnej drużynie uda się powtórzyć osiągnięcie z 1999 roku”

W oczekiwaniu na mini-piłki nożnej Euro 2016 swoją opinią i słowy podzielili się byli zawodnicy reprezentacji Rosji, które w 1999-m roku w pierwszy i póki co ostatni raz wygrali kontynentalny mistrzostwo.

“…– Doświadczenia w obecnej drużynie nie brakuje. Na 80% to komponuje z tych graczy, którzy na CO-2014 doszły do finału. Myślę, że u facetów jest nastrój. Dwa lata temu w półfinale w końcu udało się pokonać naszych rywali – hiszpanów, ale Włoch w finale jak to nie wystarczyło. Choć wydawało się, że zwycięstwo jest już blisko. W związku z tym ludzie czują jakąś .

Na rozpoczęty Mistrzostwach Europy nie należy spodziewać się jakichś przejściówek pasuje do. Myślę, że musimy wygrać z Kazachstanu i Chorwacji, z różnicą 2-3 gole – i to będzie optymalnych wyników. Biorąc pod uwagę specyfikę gry, Kazachstanu, który często korzysta z piątego polowego gracza, możemy liczyć, że uda się zdobyć więcej, jeśli złapiemy przeciwnika na błędach – powiedział Cezary Biały, jeden z przedstawicieli złotego pokolenia “Dina” lat 90-tych, obecnie jest dyrektorem generalnym IFC “partii komunistycznej”. …”

“…– Wszyscy gracze doskonale znają swój poziom i rozumieją swoją siłę. Aby nie stały się zakładnikami jakichś braków i nierówności należy nastawiać się na każdy mecz, każdy moment, każdą zmianę. Na Euro 2016 nie można pozwolić sobie żadnych swobód. Nasza reprezentacja nie podbijał złotych medali Mistrzostw Europy już od wielu lat – od 1999 roku. Cały czas chodzimy w bawełnę pierwszego miejsca.

Niby i docieramy do finału, ale w żaden sposób nie możemy przekroczyć granicę, gdzie już można podnieść puchar nad głową. Suma dla wygranej u naszego zespołu znajdują się: czy jest to dobry trener, ma nie tylko dobre wykonawcy, a ekskluzywny gracze, ma doświadczenie meczów w turniejach międzynarodowych. W przypadku małych – musimy wygrać Mistrzostwa Europy, – powiedział Aleksander , sześciokrotny mistrz Rosji w składzie “Dina”, który obecnie zajmuje stanowisko dyrektora sportowego podmoskiewskiego klubu. …”

“…– Wiele na każdym większym forum międzynarodowym zależy od pierwszego meczu. Od tego, jak dobrze nasz zespół weźmie start. Z niezbędnych dla sukcesu cech, chciałbym podkreślić spójność i przyjazną atmosferę w zespole – bez tego sukces jest po prostu niemożliwe. Ważne jest, aby zrozumieć, że wspólny sukces – to wkład każdego z nas w realizacji naszego wspólnego marzenia. Na każdym europejskim turnieju Rosja niezmiennie należy do grona faworytów i powtórzyć osiągnięcie z 1999 roku, moim zdaniem, w obecnej drużynie jest możliwe, – cytuje słowa czterokrotnego zdobywcy tytułu najlepszego bramkarza mistrzostw Rosji, a obecnie wice-prezydenta “Dina”, Olega Denisowa, oficjalna strona mini-piłki nożnej w kraju. …”

“…– Przy obecnej sytuacji w unii właśnie Rosja – jeden z głównych faworytów zbliżającego się turnieju. Obecny zespół reprezentacji jest w stanie rozwiązać najwyższą zadanie. Ale nie warto zapominać, że Mistrzostwa Europy – turniej bardzo , że będzie tu bardzo dużo terminów: urazy i zdrowie piłkarzy, stan fizyczny. Wreszcie, banalne szczęście, szczęście. Bez tego nawet najbardziej wyraźnego będzie bardzo trudno dojść do szczytu, – wspólne oczekiwania z oficjalnej strony mini-piłki nożnej Rosji Wadim , jeszcze jeden zwycięzca Euro-1999, a obecnie trener IFC “partii komunistycznej”.
Zobacz również: Betsafe oraz bukmachera Betsson i popularna firme Bet365 bukmacher bonus