Rugby World Cup 2015 elektrárne rebríčku: Nový Zéland stále na vrchole

▶ ◀

má dvojbodové víťazstvo v semifinále vôbec nevyzerala tak dobre? Tam bol len jeden okamih, kedy Juhoafrická republika hrozil všetci černosi, keď 20-18 dole na Twickenham, ale Pat Lambia Knockback cez vrchol, tam bol Dan Carter na stranu-noha chladne do autu. V záverečných minútach Nového Zélandu boli táborili v juhoafrickej polovicu, úplne pod kontrolou svoj osud.Južná Afrika je iste podráždi a frustrovaní, Nový Zéland rozdal rad zbytočných sankcií, ale Carter, pokojný ako sa vám páči, s drážkou je expert kvapka ciele zavčas v druhom polroku a od tej chvíle, víťazstvo cítil inevitable.New Zealand bez zmeny Rugby World Cup finále proti Austrálii ďalšie informácie

najpôsobivejšie vec na Novom Zélande, a je ich tam veľa, aj naďalej ich rekord, keď má muž v sin-bin. Môžeme diviť, v úžase, ako to robia, ale to príde až na jednu vec – prax. Je to mýtus, že všetci černosi talent je Bohom daný; že nebudú musieť pracovať na to.Že sú nezmenené proti Austrálii nie je žiadnym prekvapením – Steve Hansen pravdepodobne známy svoj tím do finále od začiatku turnaja – a zatiaľ čo Richie McCaw bude mať svoju prácu vystrihnuté proti Davidovi Pocock a Michael Hooper, všetci černosi nie sú rukojemníkov do dejín ako tomu bolo pred štyrmi rokmi. Faktom zostáva, že pre všetky austrálske silné stránky v oblasti obrany a útoku, budú musieť Nový Zéland mať off deň zvíťaziť.

▲ 1

Môžeme vosk lyrickej o ich útočiace statočnosť – a oni sú naozaj klinická v ich súperi 22 – ale mali by sme opäť vzdať hold svojej pozoruhodnej obrany. Je to ten druh odporu budú musieť v sobotu.Pre všetkých Michael Cheik nadanie, nemôže vidieť do budúcnosti, ale to bolo hovoril, že po prvom spárovaní David Pocock a Michael Hooper v šampionáte ragby zaznamenať prvé víťazstvo nad Novým Zélandom od roku 2011 hlavný tréner dal tento konkrétny experiment rovno späť do box.Bolo to skoro, ako keby Cheik stačilo Radi by sme jeho strana cítiť hnev All Blacks ‘v Auckland o týždeň neskôr, obsah, ktorý, v prípade, že strany by mali spĺňať opäť na Svetovom pohári, mal by vedieť, čo jeho prvou voľbou XV je schopný of.Scott Sio sa vracia do Austrálie strane pre finále svetového pohára proti New Zealand čítajte viac

ale rovnako ako ich obrana musí byť na svoju silu, nehovoriac o skrumáž, ktorý bol priniesol na zem pomocou Pumas, ale víta Scott Sio späť, takže musí byť útok, na čele ktorej stojí evergreen Adam Ashley-Cooper. Vzal si plášť, že Izrael Fola sa očakávalo. Južná Afrika sa zdajú byť výnimkou z pravidla, ale nikto Zdá sa, že poraziť Nový Zéland od lemovanie do vedenia a držal.Rovnako ako Austrália sa ukázal v auguste, kedy ich víťazstvo marže bolo viac ako skóre, a ako Írsku v roku 2013 a mnoho ďalších sa naučili ich cenu, ste mali lepšie byť mimo dohľadu sa päť minút ísť.

▲ 1

Heyneke Meyer opísal tretie miesto play-off ako “rád bozkáva svoju sestru” po porážke All Blacks pred pomenovanie toho, čo je v skutočnosti jeho najsilnejšia strana v tvár Argentína. Victor Matfield, kapitán na deň, prichádza v na poslednej hurá, zatiaľ čo Fourie du preez, ktorý ukončil semifinále s obrovskou modrinu na tvári, je nahradený Ruan Pienaar.Ak sa Springboks sú spoločne bojujú o motiváciu, individuálne Bryan Habana nebude – veterán krídlo stále naháňa príležitosť, ktorá ho bude prednej hrane okolo záznamu Jonah Lomu svetového pohára. Zaujímavejšie bude juhoafrický prístup. Potom vrátil do vyskúšaných metód šikanovať svoju cestu späť do slušnosti po poníženie úvodnom porážke Japonska, bude Meyer, ktorého zmluva je až po turnaji, ale kto povedal, že je ochotný pokračovať uprostred nedostatku alternatív, dať podporovateľom záblesk viac expanzívna budúcnosti?Určite má hráčov v stredisku Handre Pollard, Damien de Allende a Jesse Kriel, rovnako ako talentovaný plnohodnotný Willie le Roux, ale Južná Afrika prijme svoje obmedzenia, bude pokračovať v hraní svojich silných stránok a dúfajú, že nabudúce stlačia Všetci černosi?


Alebo sa Meyer pokúša pokračovať v práci, ktorú začal pred rokom alebo dvoma rokmi a presvedčil svojich zamestnávateľov, že je potrebná generálna oprava?Budeme dúfať, že vodítka v piatok, ale bez ohľadu na to, že by mohli byť príliš silný pre stranu Argentína decimovaná zranenia.

▼ 2

Musí byť pochváliť za zachovanie ich zámeru hrať proti Austrálii, aj keby to stálo 14 bodov v prvých 11 minút, a trochu viac brit proti rezolútne Wallabies obrany by mohol robili na tribúny úpravou – Juan Imhoff skorý odchod bol značný úder. A čo keď Santiago Cordero linka zlom tesne pred polčas už zožali odmenu to zaslúžili?Nakoniec, však, oni zomreli svojimi mečmi a Pumas, zbitý a pomliaždené, robili deväť zmien pre tretie miesto play-off s Juan Martín Hernández, Imhoff, Joaquín Tuculet a Agustín Creevy všetky chýba. opäť zvyšovať sa proti sile Springboks, je ťažká úloha. Ale zatiaľ čo Juan Martín Fernández Lobbe, ktorý hrá svoju poslednú medzinárodný zápas v piatok, a Hernández, teraz 33, nebude asi v štyroch rokoch, drvivá väčšina Daniel Hourcade vychloubačný strane bude.Môžeme očakávať len to, že Super Rugby strana argentínsky podporí rozvoj Pumas ‘- aj keď je potrebné budúce medzinárodné dostupnosť Imhoff, aby sa žehliť von – a môžeme sa tešiť na Argentíny tvrdia niektoré severnej pologuli skalpy v nadchádzajúcich jesene. Budúcnosť pre Pumas vyzerá mimoriadne jasný, aj keď v krátkodobom horizonte prevažuje squeeze Springboks.

5. WALES

6. Škótsko

7. Írsko

8. FRANCÚZSKO

9. JAPAN

10 Anglicko

11. FIJI

12. TALIANSKO

13. GRUZÍNSKO

14. SAMOA

15. TONGA

16. RUMUNSKO

17. Kanada

18. USA

19. NAMÍBIA

20. URUGUAJ

stavky-clic.com