Zabudnúť Rex Ryan, Tyrod Taylorovho brilancie je skutočný príbeh na Vyúčtovanie

Ale Ryan sa vráti na miesto, kde získal nejaké hry (a stratil viac) je niečo, čo všetci vedeli, že sa bude vyskytovať, keď si vzal prácu bankovky späť v januári. A my sme poznali presný dátum, kedy by sa stalo, pretože plán vyšiel v apríli. To je mediálne ohnivá búrky, ktoré bolo plánované na mesiace. Takže zatiaľ čo Ryan príbeh vysáva väčšinu kyslíka, tam je väčšia príbeh – a určite oveľa viac prekvapujúce jedno – to nie je úplne dostať svoje splatné pokrytie: Rex Ryan a Buffalo Bills by mohli mať skutočný quarterback. Naozaj. Je to pravda. A ak áno, v prípade, že účty majú quarterback môžu skutočne stavať okolo…No, potom je to jedna z najväčších NFL príbehov posledných 20 rokov, a ten, ktorý by mal trpaslík Rex Ryan trénovať futbalový zápas v New Jersey.

Tyrod Taylor hrá dobre. Nie je dobre quarterback účty. Nie je dobre pre človeka, ktorý sa nikdy začali NFL hru predtým, než túto sezónu. tu žiadne kvalifikačné. Hrá dobre žiadnym štandardom pre akýkoľvek tím. Je to mladý, vzrušujúce quarterback, ktorý je nad očakávania, zatiaľ čo nosia Buffalo Bills uniformu.Ako môže byť väčší príbeh NFL ako to Eagles dal “extra horčica” na Greg Hardy hity po domáce násilie fotografie Čítať viac

V nedeľu v jeho prvej hre späť z chýbajúce dve hry s vyvrtnutý kolenné ligament , Taylor šiel 11-na-12 na 181 yardov a pristátie pri výhre vyhrať nad delfíny. On tiež bežal na 44 yardov a zlepšil jeho rekord ako štartér na 4-2. Taylorovo skóre dokončenia 91,7 pre hru bolo najlepšie v histórii účtov a 13. najlepšie pre jednu hru v histórii NFL. Ak dokáže udržať svoju súčasnú sezónnu mieru presnosti 71,8%, zlomí rekord NFL spoločnosti Drew Brees na dokončenie percenta v sezóne. A Bills quarterback. Nastavenie záznamu NFL pre niečo pozitívne. Úžasný.Je to dlhá cesta od preseason, kedy Ryan a Browns tréner Mike Pettine boli commiserating o tom, kto má za sebou najhoršiu quarterbacks.

Ako každý fanúšik Bills vám povie, Buffalo videlo niekoľko zlých quarterbacks, pretože Jim Kelly odišiel po 1996 období. Je to dosť, aby sa ventilátor backflip na stôl. 2 bodový náskok (@ 2PointLead) Je to #BillsMafia svet & amp; sme len v ňom žijú. #Bills # 2PointLead: https://t.co/pzS2AxfaGk pic.twitter.com/DekSxdFaUUNovember 9. 2015

Tento zoznam je vo svojej celistvosti: Todd Collins, Alex Van Pelt, Doug Flutie, Rob Johnson Drew Bledsoe, JP Losman, Kelly Holcomb, Trent Edwards, Ryan Fitzpatrick, Brian Brohm, EJ Manuel, Thad Lewis, Jeff Tuela, Kyle Orton. Och.Jo, či to boli quarterbacks vášho tímu, to by asi skok na nejaký cement, taky.

Taylor nemusí hrať inú hru a je to ľahko tretí na tomto zozname už za Flutie a Bledsoe. Možno ešte vyššia. Bledsoe nikdy Buffalo v play-off v troch sezónach a Taylor by to v jednom.

Úspech 26 rokov staré, bývalí Ravens šiestej guľatejší je jednoduchá, ale nie je zjednodušujúce. Buffalo trestný čin je mix stop-it-if-you-can bežiaci predstavovať LeSean McCoya a Karlos Williams a čítanie voľby pohľady, ktoré udržujú obranyschopnosť z rovnováhy. Taylor len hodil 12 prechádza v nedeľu, ale oni neboli len Dink a namočiť gule. On nebeží nejaké strednej škole útok.Udrel Sammy Watkins na niektoré dlhé hody, ktoré boli tak pekné ako niečo Tom Brady rozpúta. (Relax, Patriots fanúšikovia, nemám porovnanie Taylor Brady. Taylor je oveľa pohyblivejší, takže je to naozaj nedá porovnať. Relaaaaaax.


Len s nejakú zábavu. Vy ľudia sú až príliš ľahko.)

Nie jeden je prekvapený, že Taylor môže bežať, zlomil Michael Vick quarterback rúti záznamy na Virginia Tech a taktovaný na 4.4 40, ale je to jeho presnosť hádzať loptu tak ďaleko ako NFL predjedlo, ktorá robí z Buffalo trestný čin tak efektívne a nebezpečné. Tam to nie je čas na Vick v živote, ktorý mohol zasiahnuť 11-of-12 priechodov. Nie je v hre. Nie je v praxi. Nehrá ako Michael Vick na najjednoduchšej úrovni v Madden 2004.Ibaže Taylor náhle začne postrek loptu cez pole, je to blázon, aby si myslia, že účty by mohli mať v Taylor, čo mnohí dúfali Vick by sa stalo pred 10 rokmi?

Šesť hier v ako predjedlo, tiež zobrazená Taylor čo stat hlavy valiť oči, ale nemenej existuje: nehmotných aktív. Alebo, ako Rex Ryan uviedol, Taylor má “vyrovnanosť.” Viedol comeback proti Titanov, skoro viedol Buffalo celú cestu späť z 37-13 štvrtom štvrťroku schodkom proti New England v týždni 2. Urobil hry, keď je potrebné vykonať.Urobil Bills fanúšikov zvažuje blíži dôležité body do hry s nejakým pozitivita namiesto štandardného myslenia “Uvidíme, ako sa to všetko pokazí tentoraz.” To je revolučný.

Taylor dokonca preukázali ochotu byť vedúcim tímu, rieši tím minulý týždeň pred zápasom Dolphins. “Len som chcel, aby im ukázal vedúcej z mojej pozície,” povedal Taylor. “V podstate som vysvetlil niektoré veci som hovoril o tom, keď som bol s havranmi a len pokúsil sa vziať, že víťazstvo nad tradíciu. V roku sme urobili beh [Komu Super Bowl], všetko nebolo dosť.To je to, čo som im vysvetlil. “

Taylor zálohované Joe Flacco Baltimore vo svojej Super Bowl sezóny a podľa niektorých Ravens fanúšikov na Twitteri, Baltimore by byť bližšie k ďalšiemu titulu, keby neobchoduje Taylor po minulej sezóne. Mo〽️alcolmDen〽️artin (@TayyVino) Stávkové peniaze keby sme mali Tyrod miesto Flacco náš tím by betterNovember 8, 2015Luis Ortiz (@loftiestjunk) Tyrod je lepšie na Guľová potom FlaccoNovember 8, 2015On do Kansas City. (@ekolei) Len si Baltimore môže mať Tyrod Taylor na QB pevné WR jadro, riadok & Co. obrana…Ale oni si vyberú Flacco a jeho $ 120million.October 27. 2015

Ako zvíťaziť, výroba, držanie tela, vedenie a vykonávať fanúšikovia hnevá, že nemajú s ním?Ak Taylor bol v prvom kole vybrať miesto bývalého šiesteho všestranný – a ak hral v New Yorku miesto New Yorku – futbalové média by nemala byť schopný ho pokryť dosť. JE TYROD Taylor NEXT NFL SUPERSTAR? IS TYROD TAYLOR UŽ ELITE ???

Dostaneme ďalšie odpovede na všetky dôležité ALL CAPS otázok v nadchádzajúcich týždňoch. Potom, čo bude hrať Jets štvrtok Taylor a účty cestovať do Nového Anglicka v týždni 11. Tieto dve cesty hry sú súčasťou piatich preč hier v Buffalo budúci šesť. To je drsný úsek, ale Taylora Prvých šesť hier naznačujú, že môže urobiť svoj diel, aby sa účty v sváru v najbližších šiestich.Ak sa tak stane, bude existovať žiadny zostávajúce otázka: Buffalo Bills bude nakoniec mať skutočný quarterback. A aby to všetko späť do Rex Ryan, bude sa už nemajú ospravedlnenie za to, že niečo vyhrať.

u-stavky.com/